مزایای درب دوم ماشین لباسشویی سامسونگ ادواش

مزایای درب دوم ماشین لباسشویی سامسونگ ادواش

مزایای درب دوم ماشین لباسشویی سامسونگ ادواش

بسیاری از افرادی که لباسشویی‌های سری ادواش سامسونگ را مشاهده می‌کنند اولین سوالی که ممکن است برایشان به وجود بیاید ویژگی‌ها و مزایای درب دوم ماشین لباسشویی ‌های سامسونگ است. در این مطلب از سایت گلدن 8 با ما همراه باشید تا با قابلیت‌های سری ادواش سامسونگ آشنا شوید.

 

1- پیاده سازی دستورالعمل شخصی در شست‌وشو

آقایان معمولا شست وشوی لباس‌ها را ساده می‌گیرند و به کیفیت شست‌وشو، یقه و سرآستین کدر یا حتی اکتریسیته ساکن لباس توجهی نمی‌کنند. اما خانم‌ها در بیشتر مواقع شستن لباس را مانند پختن غذا امری حساس می‌دانند و با ترکیب‌ها و فرمول‌های خاص خود لباس‌ها را می‌شویند. یکی از موارد آزاردهنده برای خانم‌ها، زبری لباس و حوله با وجود استفاده از مایع نرم کننده است. مواد شوینده تا حد زیادی اثر مایع نرم کننده را خنثی می‌کنند و لباس‌ها آن طور که باید نرم و خوش بو نمی‌شوند.

پیاده سازی دستورالعمل شخصی در شست‌وشو
پیاده سازی دستورالعمل شخصی در شست‌وشو

درب دوم ماشین لباسشویی سامسونگ ادواش در این مورد به کمک شما می‌آید و اجازه می‌دهد دستورالعمل شخصی خود را در شست‌وشوی حرفه ای پیاده کنید و نگران مخلوط شدن همزمان نرم کننده و شوینده نباشید. شما در هر زمانی از شست‌وشو می‌توانید درب دوم ادواش را باز کنید و ماده نرم کننده را داخل دیگ بریزید. در این حالت، شست‌وشو حرفه‌ای‌تر از هر زمان دیگر انجام می‌شود. یعنی لباس‌ها و پارچه‌ها پس از شست‌وشو لطیف‌تر و نرم‌تر از هر زمان دیگری دیده می‌شوند و مثل این‌که مغازه خشک شویی اختصاصی تمام لباس‌ها را شسته و تمیز و مرتب تحویل داده است.

 

2- حفظ کیفیت لباس‌ها از مزایای درب دوم ماشین لباسشویی سامسونگ

همیشه همه لباس‌ها به یک اندازه کثیف نیستند و گاهی اوقات بعضی لباس‌ها تنها نیاز به نرم کننده یا آب گیری دارند. در اینجا ماشین لباسشویی ادواش سامسونگ با چرخه‌های متفاوت شست‌وشو برای البسه و الیاف خاص به کمک شما می آید تا مانند یک متخصص، با توجه به جنس و میزان کثیفی، برای هر لباس یک فرایند خشکشویی حرفه‌ای را اجرا کند.

حفظ کیفیت لباس‌ها از مزایای درب دوم ماشین لباسشویی سامسونگ
حفظ کیفیت لباس‌ها از مزایای درب دوم ماشین لباسشویی سامسونگ

درب دوم ادواش به شما کمک می­‌کند با تقسیم­ بندی لباس­‌ها هر کدام از آن‌ها را بر اساس بافت و الیاف خاصی که دارند بشویید.

 

3- نگران جا ماندن لباس‌ها نیستید از دیگر مزایای درب دوم ماشین لباسشویی سامسونگ

شست‌وشوی لباس­‌ها می‌­تواند امری وقت‌گیر و پرهزینه باشد، مخصوصا وقتی خانواده‌ای پرجمعیت دارید. تصور کنید ماشین لباسشویی در حال شست‌وشوی لباس­‌هاست و ناگهان متوجه می­‌شوید که یک پیراهن، جوراب یا یک بلوز یا حتی روسری در سبد لباس‌های کثیف جا مانده است. تا چندی پیش دو راه ‌حل بیشتر وجود نداشت: یا شستن لباس­‌های جامانده با دست، یا صبر کردن تا اتمام برنامه شست‌وشو و روشن کردن ماشین لباسشویی برای بار دوم! هر دو راه ‌حل علاوه بر وقت­‌گیر بودن باعث اتلاف آب، انرژی و تحمیل هزینه اضافی به شما خواهد شد. اما به تازگی راه‌ حل سومی نیز برای لباس‌های جامانده وجود دارد: درب دوم ماشین لباسشویی سامسونگ ادواش که از تمام این راه‌کارها هم آسان­تر است و هم به‌صرفه‌تر.

نگران جا ماندن لباس‌ها نباشید
نگران جا ماندن لباس‌ها نباشید

ماشین لباسشویی ادواش سامسونگ با داشتن یک درب اضافه به شما این امکان را می­‌دهد تا بتوانید هنگام شست‌وشو به لباس‌های درون ماشین لباس اضافه کنید.

 

4- بسته نگه نداشتن در از بسته نگه نداشتن درب مزایای درب دوم ماشین لباسشویی سامسونگ

محیط مرطوب برای رشد قارچ‌ها و باکتری‌ها مناسب است و در صورت بسته بودن درب ماشین لباسشویی و باقی ماندن رطوبت در دیگ پس از اتمام شست‌وشوی لباس‌ها چنین شرایطی برای باکتری‌ها و قارچ‌ها فراهم می­‌شود. در این حالت باید درب ماشین را باز گذاشت تا هوا داخل آن بچرخد، تا هم باکتری در آنجا اجازه حیات نداشته باشد و هم دیگ ماشین بو نگیرد؛ که اگر این اتفاق بیفتد تمامی لباس­‌ها پس از شست‌وشو، با بوی بسیار زننده از ماشین بیرون می‌آیند.

 بسته نگه نداشتن درب مزایای درب دوم ماشین لباسشویی سامسونگ
بسته نگه نداشتن درب مزایای درب دوم ماشین لباسشویی سامسونگ

با توجه به بزرگ بودن درب ماشین‌ لباسشویی‌های امروزی باز گذاشتن آن چندان منطقی نیست، چرا که هم عبور و مرور در اطراف لباسشویی را دشوار می­‌کند و هم باعث آسیب دیدن درب آن در صورت برخورد می­‌شود. اینجاست که درب دوم ماشین لباسشویی سامسونگ ادواش یک ‌بار دیگر خودنمایی می‌کند و به بانوان اجازه می‌دهد به راحتی درب ماشین لباسشویی را بدون هیچ دغدغه‌ای باز بگذارند تا هوا و رطوبت داخل آن تهویه شده و دیگ نه بو بگیرد و نه هرگز محلی برای رشد باکتری و چنین موجودات مضری باشد.

نظرات (1)

ابوالفضل

سلام درب دوم یا همان ادواش لباسشویی سامسونگ چند روزی هست از قسنت پیچها ترک برداشته،، میخام تعویضش کنم ایا طلق سمت داخل درب کوچک بطور جداگانه میشه خریداری کرد،، اگر موجود دارید اطلاع دهید،،، ممنونم