تلفن تماس : 48458-021 (پاسخگویی از ۹ صبح تا ۲۱ شب، ٧ روز هفته)

برای تماس با فروشگاه از راه های زیر اقدام نمایید:

  1. شماره تماس: 48458-021
  2. ایمیل: info[at]golden8.ir
  3. فرم تماس

آدرس فروشگاه بر روی نقشه :

اطلاعات فروشگاه هشت طلایی

آدرس فروشگاه: تهران، کیلومتر 5 بزرگراه شهید لشگری (جاده مخصوص کرج) لاین کندرو، نبش کوچه پنجم پلاک 89

آدرس اینستاگرام گلدن۸: golden8.ir

در فروشگاه Golden8  ما همواره در تلاش هستیم تا حلقه ارتباط مشتریان و تامین کنندگان را کوتاهتر، آسانتر و کم هزینه تر سازیم.

فروشگاه هشت طلایی یاسین با نام تجاری گلدن ایت(Golden8)، پس از دو دهه فعالیت با توجه به نیاز امروز در صنعت لوازم خانگی کشور تصمیم به راه اندازی اولین فروشگاه زنجیره ای تخصصی لوازم خانگی و جهیزیه در کشور گرفت.

با توجه به توسعه تکنولوژی و رشد سریع آن، سبک زندگی مردم به سرعت در حال تغییر بوده و مدیریت زمان و بودجه نیز در خانواده ارزش بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده است. از این رو بر آن شدیم تا با سرمایه گذاری کلان چند ده میلیاردی اولین هایپر تخصصی لوازم خانگی را با مساحتی حدود 12 هزار متر مربع شامل 3000 مترمربع فضای فروشگاهی بنا کنیم تا آسایش و راحتی هموطنان عزیز در جهت خریدی مطمئن و آسان را فراهم نماییم.

فروشگاه مجازیGolden8  نیز با هدف ایجاد فضای مطمئن و ارائه خدمات ویژه در کنار فروشگاه بزرگ خود راه اندازی گردید تا هموطنان عزیز ایرانی تمام مایحتاج لوازم خانگی برقی و غیر برقی خود را به راحتی از یک محل و بدون صرف هزینه، انرژی و وقت  خریداری نمایند.

تجربه این شرکت بصورت تخصصی در صنعت لوازم خانگی از یک سو و همکاری شرکتهای تامین کننده در این سالها از سوی دیگر سبب تامین کالای با کیفیت، قیمت مناسب و همچنین ارائه خدمات ویژه آنلاین و غیر آنلاین در گلدن ایت گردیده است.

توجه :

هنگام تکمیل فرم، از صحیح بودن ایمیل خود اطمینان حاصل و پیام خود را به اختصار وارد نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

راه ارتباطی متنی با فروشگاه :