بزرگترین طرح فروش اقساطی لوازم خانگی

با افتخار به اطلاع کارمندان و کارگران محترم (رسمی – قراردادی و پیمانی) و مشاغل آزاد  می‌رساند شرکت هشت طلائی یاسین (G8) در راستای رسالت اصلی خود یعنی خدمتگذاری به عموم اعضای محترم ادارات و تعاونی ها و سازمان ها و مشاغل آزاد با افتتاح بزرگترین فروشگاه تخصصی لوازم خانگی شامل بیش از 250 برند ایرانی و خارجی، برقی و غیر برقی در فضایی به وسعت 3000 متر مربع دارای   امکانات  رفاهی و پارکینگ اختصاصی آماده ارائه خدمات فروش کالای اقساطی در 12و24 قسط بدون نیاز به ضامن به شرح ذیل می‌باشد:

 الف  – ویژه فروش کارمندان :

1 – دارا بودن و ارائه کپی سند مالکیت مسکونی .

2 –  دارا بودن دسته چک صیادی به نام خود شخص

3 –  ارائه اصل کارت ملی جدید

4 –  ارائه آخرین فیش حقوقی

5 – پس از بررسی مدارک و تعیین سقف خرید توسط شرکت هشت طلائی . مراجعه به بانک و افتتاح حساب در بانک توسعه تعاون نزدیکترین شعبه به محل سکونت جهت اعتبار سنجی متقاضی .

تبصره 1 : مدارک ارسالی از شهرستانها  باید در دفاتر رسمی  کپی برابر اصل شده باشند. و پس از بررسی کالا به آدرس ارائه شده ارسال خواهد شد. 

تبصره 2 : کارمندانی که شرکت یا امور رفاهی سازمان با شرکت هشت طلائی قرارداد ببندد و چک پرسنل خود را ضمانت نماید نیازی به ارائه سند مالکیت مسکونی نمی باشد ) در غیر اینصورت ارائه سند مالکیت الزامی است .

تبصره 3 : به افرادی که چک برگشتی داشته باشند یا اقساط وام معوق داشته باشند تعیین سقف خرید تعلق نمیگیرد .

تبصره 4 : کارکنان ادارات و سازمانهای دولتی که با این مجموعه قرارداد داشته باشند میتوانند با ارائه گواهی کسر از حقوق که توسط اداره رفاه آن سازمان صادر شده باشد از مزایای فروش اقساطی در 12 یا 24 قسط با کارمزد ماهیانه 1.5 در صد برای کلیه کالاها بهره مند گردند .

 ب-  ویژه مشاغل آزاد

1 –  دارا بودن و ارائه  کپی سند مالکیت مسکونی .

2 – دارا بودن دسته چک صیادی به نام خود شخص

3 – ارائه کارت ملی جدید

4 –  دارا بودن جواز کسب  معتبر و ارائه کپی آن

5 –  چنانچه کارمند یک فروشگاه یا مشابه آن هستید ارائه تائیدیه ممهور شده کارفرما نسبت به حقوق

6 – پس از بررسی مدارک و تعیین سقف خرید توسط شرکت هشت طلائی . مراجعه به بانک و افتتاح حساب در بانک توسعه تعاون نزدیکترین شعبه به محل سکونت جهت اعتبار سنجی متقاضی .

تبصره 1 : مدارک ارسالی از شهرستانها  باید در دفاتر رسمی  کپی برابر اصل شده باشند. و پس از بررسی کالا به آدرس ارائه شده ارسال خواهد شد.

تبصره 2 : چنانچه فردی بخواهد بصورت عمده یا به عنوان نماینده و یا توزیع کننده با این شرکت همکاری کند میتواند با سپردن وثیقه ملکی مسکونی شهری و عقد قرارداد از مزایای طرح فوق استفاده نماید.

تبصره 3 : به افرادی که چک برگشتی داشته باشند یا اقساط وام معوق داشته باشند تعیین سقف خرید تعلق نمیگیرد .

پ – فروش به اشخاص حقوقی (شرکتها – سازمانها و تعاونیها) :

1 – ارائه اساسنامه

2 – ارائه آگهی تاسیس

3 – ارائه آخرین آگهی تغییرات

4 – افزایش سرمایه

5 – مدارک اعضاء هیات مدیره و کارت پایان خدمت برای افراد زیر 50 سال

6 – داشتن اظهارنامه ارزش افزوده الزامی است.

فروشگاه بزرگ GOLDEN 8