اخبار تکنولوژی و سایت های منتخب آن

اخبار تکنولوژی برای محصولات هدف سایت

اخبار تکنولوژی و سایت های منتخب آن

علم تکنولوژی روزانه در حال پیشرفت و تغییر است، به عبارتی امروزه این علم به گونه‌ای شده است که اگر مدت کوتاهی از اینترنت و اخبار مربوط به تکنولوژی دور بمانید، مطالب بسیار زیادی را از دست خواهید داد. تا کنون این علم یکی از اعتیاد آورترین علم‌های تاریخ بشریت بوده است و همچنان خواهد بود. همانطور که اگر شما از فعالان این حوزه باشید دور بودن از آن برای شما بسیار عذاب ‌آور خواهد بود و توصیه می‌کنیم حتما روزانه به یک سایت تکنولوژی مراجعه کنید. بهترین راه برای به‌روز بودن علم ما، چک کردن روزانه‌ی اخبار مربوط به حوزه‌ی تکنولوژی و فن‌آوری است.

اخبار تکنولوژی برای محصولات هدف سایت
اخبار تکنولوژی برای محصولات هدف سایت

در سال‌های اخیر بسیاری از منابع خبری به اخبار تکنولوژی روی آورده‌اند، این اخبار همیشه طرفداران فراوان و مشتاق خود را داشته و دارد. از آنجایی که منابع متفاوت و بسیاری در این زمینه به وجود آمده‌اند؛ لذا پیدا کردن منبع موثق و قابل اطمینان چندان راحت نخواهد بود. در این مطلب از سایت گلدن ایت قصد داریم ۱۰ سایت برتر فعال در حوزه‌ی تکنولوژی را معرفی و بررسی نماییم؛ با ما همراه باشید.

 

Arstechnica بزرگترین سایت اخبار تکنولوژی

یکی از بزرگ ترین سایت های تکنولوژی که امروزه می‌توانید مشاهده کنید Arstechnica است. این سایت که نزدیک به دو دهه از فعالیتش می‌گذرد، همواره به روز رسانی شده و آخرین اخبار و شایعات رخ داده در جهان تکنولوژی را پوشش می‌دهد.

Arstechnica بزرگترین سایت اخبار تکنولوژی
Arstechnica بزرگترین سایت اخبار تکنولوژی

سایت Arstechnica همچنین انجمنی مختص خود دارد که به کاربران این اجازه را می‌دهد تا در مورد تغییرات سخت افزاری، سیستم های عامل، نرم افزار و بازی سوال کنند.

 

Engadget وبسایت تخصصی در مورد اخبار تکنولوژی

این وبسایت به طور تخصصی به منتشر کردن اخبار روز تکنولوژی پرداخته است. در سال 2018 توانست به عنوان یکی از بهترین وبسایت‌های تکنولوژی معرفی شود. در زمینه تصمیم‌های خرید الکترونیکی از سال 2004 در حال فعالیت است. برای همین، می‌توان گفت که یکی از قدیمی‌ترین و سیستماتیک‌ترین وبسایت‌های این زمینه است.

Engadget
Engadget

Engadget خود را منبع و سرچشمه‌ی تمام مرور ادبیات و اخبار در زمینه‌ی تکنولوژی می‌داند. در اوایل پایه‌گذاری این وبسایت در سال 2004، یک منبع اخبار تکنولوژی برای مصرف‌کنندگان بود، و به تدریج، به شکل یک سازمان چندرسانه‌ای تبدیل شدن که در حوزه‌های سرگرمی، بازی، تکنولوژی و ارتباط آنها با هم فعالیت داشت. امروزه، اینگجت، میزبان جدیدترین اخبار منتشر شده دیجیتال مانند Joystick، TUAW و gdgt است. در کنار این‌ها، جالبترین ویدئوها، اطلاعات و اخبار فوری در مورد ایده‌ها، افراد و محصولات جدید دنیا را نیز منتشر می‌کند. این وبسایت با حضور بیش از شانزده سال در این عرصه، روز به روز تمرکز مباحث خود را بر روی آینده بیشتر می‌کند.

 

 Techcrunch یکی دیگر از سایتهای معروف اخبار تکنولوژی

در حال حاضر یکی از سایت های معروف و سازمان یافته Techcrunch است که به ارائه اطلاعات تکنولوژی با کیفیت شناخته می‌شود. شما آخرین اخبار را پیدا خواهید کرد و همچنین بررسی ها در مورد ابزارهای جدید را پوشش می‌دهد.

Techcrunch یکی دیگر از سایتهای معروف
Techcrunch یکی دیگر از سایتهای معروف

اگر شما به دنبال بررسی عملی هر دستگاه یا سایت های بررسی تکنولوژی هستید، آنگاه Techcrunch سایتی است که باید بازدید کنید.

 

Theverge از بهترینهای اخبار تکنولوژی

یکی دیگر از بهترینهای اخبار تکنولوژی، وبسایت ورج است. Theverge یک پایگاه چندرسانه‌ای جاه‌طلب در زمینه‌ی تکنولوژی است که در سال 2011 پایه‌ریزی شد. هدف این وبسایت این است که نشان دهند، تکنولوژی به چه میزان می‌تواند در آینده‌ی بشریت و مخاطبان نجومی خود تاثیرگذار باشد. موضوع غالب در مقاله‌های مهم این وبسایت، این است که تکنولوژی از دورترین قسمت‌های فرهنگی به مرکز محیطی مانند موبایل آورده شده است.

Theverge از بهترینهای اخبار تکنولوژی
Theverge از بهترینهای اخبار تکنولوژی

جایی‌که، نسل جدیدی از آدم‌ها به واسطه‌ی آن بوجود آمده‌اند. دیگر فرقی نمی‌کند مرز جغرافیایی افراد کجاست، تکنولوژی آنها را گرد هم می‌آورد و به راحتی از تمام دنیا با خبر می‌شوند و این رسالت دنیای دیجیتال است. این وبسایت می‌گوید که در دنیایی از صفحات مات و مبهوت مانده‌ایم که همه مسائل اعم از علم، حمل و نقل، رسانه و … تحت تاثیر تکنولوژی قرار گرفته‌اند. و آینده با سرعتی بیشتر از قبل، در حال رقم خوردن است.

 

Thenextweb پیشتازترین در اخبار تکنولوژی

یکی از آخرین و پیشتاز ترین وبلاگ های تکنولوژی سایت The Next Web است که ماهانه بیش از 7 میلیون بازدیدکننده دارد. شما آخرین اخبار در مورد اپلیکیشن ها، نرم افزار، سیستم عامل و محصولات را درThe Next Web پیدا خواهید کرد.

Thenextweb پیشتازترین در اخبار تکنولوژی
Thenextweb پیشتازترین در اخبار تکنولوژی

نه تنها این، بلکه The next web همچنین برای ارائه مشخصات و ویژگی های ابزار و دستگاه شناخته شده است. بنابراین، این یکی دیگر از بهترین وب سایت های تکنولوژی است که باید در نظر داشته باشید.

 

TechRadar صادق ترین سایت اخبار تکنولوژی

این سایت یکی از بهترین و صادقانه‌ترین سایت‌ها برای بیان نقل‌قول‌ها و نظرات است. TechRadar بزرگترین کمپانی فعال در زمینه‌ی تکنولوژی در بریتانیای کبیر است که همواه با اخبار جدید و صادقانه در این حوزه‌ به‌روز است.

TechRadar صادق ترین سایت
TechRadar صادق ترین سایت

این کمپانی به هیچ وجه اخبار خود را به شکل جانب‌دارانه منتشر نمی‌کند؛ درنتیجه هیچ‌گاه باعث گمراهی مخاطبان خود نمی‌شود.

 

Wired برجسته ترین سایت اخبار تکنولوژی

دلیل اینکه Wired.com از تمام وب سایت های تکنولوژی دیگر برجسته تر است این است که خبرهای فنی زنده را پوشش می‌دهد. نه تنها این، Wired همچنین متخصص در پوشش روند پیشرفت تکنولوژی است.

Wired برجسته ترین سایت
Wired برجسته ترین سایت

مقالات در Wired.com بسیار تفصیلی هستند و شما ممکن است چندین بار در روز از آن بازدید کنید. بنابراین، اگر شما به دنبال وب سایت های تکنولوژی کامپیوتر هستید، باید از Wired بازدید کنید.

 

Cnet

خب، اگر شما یک تکنسین حرفه ای پیگیر تکنولوژی هستید، پس مطمئنا عاشق Cnet خواهید شد. این یکی از قدیمی‌ترین و پیشروترین وب سایت های تکنولوژی است که روزانه میلیون ها بازدیدکننده را به خود می‌بیند. این سایت طیف گسترده ای از اخبار مربوط به محصولات تکنولوژی از مایکروسافت، گوگل، اپل، امنیت، آخرین روند پیشرفت تکنولوژی و غیره را پوشش می‌دهد.

Cnet سایت تکنولوژی
Cnet سایت تکنولوژی

نه تنها این، بلکه Cnet.com همچنین یک بخش ویدیویی از جایی که شما می‌توانید آخرین بررسی ابزار را بیابید دارد. بنابراین، این یکی از بهترین وب سایتهای ابزارهای تبلیغاتی در سال 2018 است.

 

Tomshardware.com

سایتی که به طور کلی بر روی سخت افزار متمرکز است، از سال 1996 تا کنون فعالیت داشته و بیشتر بخاطر بخش انجمن خود شناخته شده است، سایت Tomshardware می‌باشد که بستری عالی برای پرسش و پاسخ در هر زمینه ای است.

Tomshardware.com
Tomshardware.com

اگر کامپیوترتان در هر زمینه ای برای شما مشکل ساز شده است، می‌توانید مورد را در انجمن سایت مطرح نموده و اعضای انجمن در اسرع وقت محتمل ترین راهکار ها را به شما ارائه خواهند کرد.

 

اخبار تکنولوژی در سایت 9To5Mac

خب، اگر شما از طرفداران پر و پا قرص محصولات Apple هستید، پس حتما سایت 9to5Mac را نشانه گذاری کنید. این بستر اغلب به عنوان یکی از بهترین و قابل اطمینان ترین منابع برای دریافت اخبار مربوط به Apple شناخته می‌شود.

اخبار تکنولوژی در سایت 9To5Mac
اخبار تکنولوژی در سایت 9To5Mac

رابط کاربری 9To5Mac بسیار چشمگیر است، و آن را بیش از محصولات Apple پوشش می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعاتی را در مورد هزاران لوازم جانبی که سازگار با سیستم عامل های iOS و Mac OSX است جمع آوری کنید.

 

Digitaltrends

یکی از قدیمی ترین و قابل اطمینان ترین وبلاگ های فن آوری اطلاعات Digtaltrends است که از طریق آن می‌توانید آخرین اخبار تکنولوژی را بخوانید.

سایت digitaltrends
سایت digitaltrends

در Digitaltrends، شما می‌توانید اطلاعات جامعی در مورد طیف گسترده ای از محصولات از جمله گوشی های هوشمند، دوربین های دیجیتال، کامپیوتر، لپ تاپ، دستگاه های بازی و غیره جمع آوری کنید. این بستر شما را به غرق شدن در دنیای تکنولوژی سوق می‌دهد. بنابراین، این یکی دیگر از بهترین وب سایت های تکنولوژی است که شما می‌توانید در سال 2018 از آن دیدن فرمایید.

نظرات (2)

کامران نجفی

سلام ممنون از اطلاعات خوبتان

سلام، ممنون از این بررسی کامل و جامع