برترین مدل های آبمیوه گیری کدامند؟

برترین مدل های آبمیوه گیری

برترین مدل های آبمیوه گیری کدامند؟

ما در این مقاله از سایت گلدن 8 قصد داریم برترین مدل های آبمیوه گیری را برای شما شرح دهیم. وقتی تصمیم به خرید دستگاه آبمیوه‌ گیری می‌گیرید باید این را بدانید که بهترین آبمیوه‌ گیری شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ برای پاسخ به این سوال با گلدن 8 همراه شوید و برای مشاوره درباره خرید لوازم خانگی با ما در تماس باشید.

 

بهترین برندهای آبمیوه گیری را چگونه انتخاب کنیم

از انتخاب برند که بگذریم قدرت موتور، جنس تیغه، دهانه آن و در نهایت جنس بدنه مهم‌ترین مواردی هستند که در هنگام خرید آب‌میوه‌گیری باید به آن دقت کرد. برای بررسی بهترین مدل های آبمیوه گیری با گلدن ایت همراه باشید.

 

تیغه آبمیوه گیری

داشتن یک تیغه خوب که بعد از مرور زمان کند نشود یکی از ویژگی های مهم برترین مدل های آبمیوه گیری است. در اکثر آبمیوه گیری ها از تیغه استیل استفاده شده که عمر کمتری دارند و در زمان آبگیری باعث از بین رفتن بعضی از ویتامین‌ها در آب ‌میوه می‌شوند.

تیغه های آبمیوه گیری
تیغه های آبمیوه گیری

اما بهترین حالت تیغه‌های سرامیکی هستند که طول عمر بسیار بالاتری دارند و باعث از بین رفتن ویتامین آب‌میوه نمی‌شوند، اما تیغه‌های سرامیکی در آبمیوه گیری های مدل‌بالا وجود دارد که قیمت نسبتاً بالاتری دارند.

 

مخزن آبمیوه گیری

در سال های گذشته وجود مخزن آبمیوه گیری در دستگاه‌های آبمیوه گیری یک نقطه قوت بزرگ محسوب می‌شد، اما امروزه در اکثر دستگاه‌های آبمیوه گیری این مخزن طراحی شده است. اما در حال حاضر نکته‌ای که باعث تمایز دستگاه‌های آبمیوه گیری از یکدیگر می‌شود، گنجایش مخزن این دستگاه‌ها است. هرچه گنجایش مخزن آبمیوه گیری بالاتر باشد، کار شما برای آبمیوه گیری آسان‌تر شده و همین باعث افزایش قیمت دستگاه‌های آبمیوه گیری می‌شود.

 

مخزن تفاله

مخزن تفاله مانند مخزن آبمیوه گیری یکی از ویژگی های مهم بهترین مدل های آبمیوه گیری است که امروزه جایگاه ثابتی در اکثر دستگاه‌های آبمیوه گیری پیشرفته دارد. هرچه گنجایش مخزن تفاله بیشتر باشد، زحمت شما برای خالی کردن مخزن در دفعات متعدد کمتر می‌شود. بنابراین این ویژگی نیز تاثیر خاص خود را در افزایش یا کاهش قیمت یک دستگاه آبمیوه گیری دارد. بسیاری از افراد بعد از گرفتن آبمیوه می‌بینند که تفاله آن کاملاً آب‌دار است در صورتی که هر چه آبمیوه گیری بهتر باشد تفاله باید خشک‌تر باشد این به دو چیز در بستگی دارد اول قدرت آب‌میوه‌گیری و دوم تیغه آن است یک آبمیوه گیری خوب باید حداقل ۷۰۰ وات قدرت داشته باشد اما بهترین حالت برای یک آبمیوه گیری خانگی ۱۲۰۰ وات می‌باشد در این حالت سرعت بالای موتور باعث می‌شود گریز از مرکز به وجود آماده آبمیوه را کاملاً جدا کند.

دهانه آبمیوه گیری
دهانه آبمیوه گیری

گزینه بعد در زمان انتخاب آبمیوه گیری دهانه ورودی آن است که احتیاج نباشد زمان گرفتن میوه بخواهیم آن‌ها را به قطعات کوچک تقسیم کنیم بهترین حالت این است که دهانه آبمیوه گیری ۸۰ میلی‌متر باشد تا شما بتوانید یک سیب متوسط را به راحتی داخل آن بیندازید.

 

توان مصرفی از ویژگی های مهم برندهای برتر آبمیوه گیری

توان مصرفی یا قدرت هر دستگاه الکترونیکی اثر بسیار زیادی روی کارایی آن دستگاه دارد. این موضوع درباره دستگاه‌های آبمیوه گیری هم کاملا صدق می‌کند. هرچه دستگاه شما از قدرت بیشتری برخوردار باشد، سرعت و عملکرد شما در آبمیوه گیری بالاتر رفته و البته نتیجه بهتری نیز خواهید گرفت. بنابراین باید انتظار داشته باشیم که توان مصرفی دستگاه‌های آبمیوه گیری یکی از مهم‌ترین معیارهای تغییر دهنده قیمت دستگاه‌ها باشد.

 

جنس بدنه

جنس بدنه دستگاه‌های الکترونیکی از جمله آبمیوه گیری روی کارایی و البته قیمت این دستگاه‌ها تاثیر زیادی دارند. خوب است بدانید که آبمیوه گیری‌ها در جنس‌های بدنه مختلفی تولید می‌شوند که البته قیمت این دستگاه‌ها را هم به طرز قابل توجهی از یکدیگر متمایز می‌کند.

 

کنوود JE880 Juicer از برترین مدل های آبمیوه گیری

Kenwood سال‌هاست که نام خود را به عنوان یکی از باکیفیت‌ ترین بهترین برندهای لوازم خانگی دنیا بر سر زبان‌ها انداخته است. یکی از تولیدات خیلی مهم و با کیفیت این برند، دستگاه‌های آبمیوه گیری‌ است. دستگاه آبمیوه گیری Kenwood JE880 Juicer یکی از از برترین مدل های آبمیوه گیری موجود در بازار است. این دستگاه از قیمت متعادلی برخوردار است و یک میان رده به شمار می‌رود. دلیل این امر نیز امکانات متوسط اما کاملا کافی به کار رفته در دستگاه است که نیاز یک خانواده معمولی را کاملا برطرف می‌کند.

آبمیوه گیری کنوود JE880 Juicer از برترین مدل های آبمیوه گیری
آبمیوه گیری کنوود JE880 Juicer

جنس بدنه این آبمیوه گیری از آلومینیوم است و به همین دلیل زیبایی ظاهر دستگاه کاملا تضمین شده است. مخزن 1.5 لیتری آبمیوه گیری به همراه مخزن 3 لیتری مخصوص تفاله باعث می‌شود که بتوانید در هر دور آبمیوه گرفتن بتوانید حداقل از 6 نفر پذیرایی کنید و در عین حال دردسر پر شدن مخزن تفاله را نیز نداشته باشید. تیغه آبمیوه گیری Kenwood JE880 Juicer مانند اکثر دستگاه‌های آبمیوه گیری روز دنیا از جنس استیل ضد زنگ است که دردسر زنگ زدن تیغه را ندارد. این دستگاه 2000 واتی بوده و جزو قدرتمندترین نمونه‌های بازار است. قدرت بالای این دستگاه آبمیوه گیری موجب می‌شود تا با صرف مدت زمان طولانی برای آبمیوه گیری نیز نگرانی بابت داغ کردن موتور دستگاه نداشته باشید.

 

تفال ZC500H38 Juicer از برترین مدل های آبمیوه گیری

برند تفال یکی از بهترین برندهای فرانسوی تولید لوازم خانگی به شمار می‌رود که هر ساله تعداد زیادی از دستگاه‌هایش را به سراسر جهان صادر می‌کند. آبمیوه گیری ZC500H38 Juicer یکی از برترین مدل های آبمیوه گیری تولیدات برند تفال در زمینه دستگاه‌های آبمیوه گیری است. این دستگاه از همان بدو ورودش به بازار دنیا به دلیل امکانات متنوعش محبوبیت فراوانی یافت.

آبمیوه گیری تفال ZC500H38 Juicer

جنس بدنه این دستگاه استیل است. مخزن آبمیوه گیری و مخزن تفاله‌ای که در این دستگاه مورد استفاده قرار گرفته نیز گنجایشی یکسان و برابر با یک لیتر دارند. توان مصرفی این دستگاه کاملا متوسط و برابر با 1000 وات است. البته این قدرت برای یک خانواده چهار نفره کاملا کافی است. این دستگاه مجهز به کوکتل‌ساز است که این ویژگی در بسیاری از دستگاه‌های آبمیوه گیری مدرن دنیا نیز دیده نمی‌شود. یکی از مهم‌ترین نقاط قوت این آبمیوه گیری این است که 35 درصد از ویتامین میوه و سبزیجات را کاملا حفظ می‌کند.

 

آبمیوه گیری بوش MES4000 Juicer

بوش به عنوان یکی از قدرتمندترین برندهای تولید لوازم خانگی با تولید دستگاه آبمیوه گیری MES4000 Juicer بار دیگر توانمندی‌های خود را در سراسر جهان اثبات کرد. این دستگاه از ترکیب فلز و پلاستیک فشرده باکیفیت ساخته شده است و ظاهری منحصر به فرد و بسیار زیبا دارد که یکی از ویژگی های مهم از بهترین مدل های آبمیوه گیری محسوب می‌شود. مخزن آبمیوه گیری این دستگاه 1.5 لیتر گنجایش دارد اما نکته جالب درباره این دستگاه، هوشمندی طراحان بوش در طراحی مخزن تفاله با گنجایشی دو برابر مخزن آبمیوه گیری یعنی 3 لیتر است که باعث می‌شود میزان آبمیوه گیری شما با تفاله‌ خارج شده در مخزن کاملا هماهنگ باشد. بوش همیشه تلاش کرده است تا در تولید هر دستگاهی متفاوت ظاهر شود، این بار در تولید آبمیوه گیری نیز تفاوت خود را به جنس تیغه اختصاص داد و تیغه‌ای از جنس سرامیک در دستگاهش جای داده است.

آبمیوه گیری بوش MES4000 Juicer از برترین مدل های آبمیوه گیری
آبمیوه گیری بوش MES4000 Juicer

تنظیمات سرعت نیز مطابق انتظار در این دستگاه به کار رفته تا بتوانید با دو سرعت کاملا متفاوت آبمیوه گیری کنید. توان مصرفی این دستگاه برابر با 1000 وات است و این آبمیوه گیری دستگاهی کاملا قدرتمند به شمار می‌رود. اما در آبمیوه گیری MES4000 Juicer امکانات و تکنولوژی‌های بسیار جالب و کارآمدی وجود دارد. امنیت این دستگاه کاملا هوشمند بوده و شما تنها زمانی قادر به روشن کردن آبمیوه گیری خواهید بود که تمامی اجزا کاملا سر جای خودشان قرار گرفته باشند. این قابلیت از وارد شدن هر نوع آسیبی به دستگاه جلوگیری می‌کند. مخزن تفاله این آبمیوه گیری به قابلیت تخلیه خودکار مجهز است تا زحمت شما را تا حد زیادی کاهش دهد. ظرف مخزن تفاله هم به سادگی قابل جدا شدن و شست و شو است.

 

فیلیپس HR1869 Juicer از برترین مدل های آبمیوه گیری

فیلیپس بهترین لوازم خانگی هلندی است که تجربه تولید انواع لوازم شخصی و خانگی الکترونیکی را دارد. یکی از این لوازم الکترونیکی آبمیوه گیری است. فیلیپس سعی کرده با تولید دستگاه‌های آبمیوه گیری با قیمت متعادل و امکانات مناسب، امکان خرید این نوع دستگاه‌ها را برای همه اقشار جامعه به وجود بیاورد. آبمیوه گیری HR1869 Juicer یکی از برترین مدل های آبمیوه گیری این برند است که به خوبی نام خود را در بازار دنیا جا انداخته است.

آبمیوه گیری فیلیپس HR1869 Juicer
آبمیوه گیری فیلیپس HR1869 Juicer

زمانی که با این دستگاه روبه‌رو می‌شوید، سبک طراحی فیلیپس اولین نکته‌ای است که توجه شما را به خود جلب می‌کند. ترکیب فلز و پلاستیک فشرده زیبایی خاصی را برای دستگاه به ارمغان آورده است. گنجایش مخزن آبمیوه گیری این دستگاه 2.5 لیتر است که با توجه به قیمت این دستگاه بسیار ایده آل به نظر می‌رسد. البته مخزن تفاله هم در این دستگاه به کار رفته که به راحتی قابل شست و شو است. جنس تیغه این آبمیوه گیری نیز مانند اکثر آبمیوه گیری‌ها استیل ضد زنگ است. قدرت این دستگاه کاملا متوسط و برابر با 700 وات است که نیاز یک خانواده کوچک را به راحتی برآورده می‌کند. تنظیمات خاص سرعت نیز در این دستگاه به کار رفته که بنا به نیازتان می‌توانید دو سرعت زیاد و کم را برای آبمیوه گرفتن انتخاب کنید.

 

آبمیوه گیری پاناسونیک MJ-DJ31 Juicer

شرکت پاناسونیک با ارائه محصولی چند منظوره و باکیفیت اما هم قیمت با آبمیوه گیری‌های تک منظوره دیگر بازار توانسته فروش شگفت انگیزی را تجربه کند. آبمیوه گیری MJ-DJ31 از برترین مدل های آبمیوه گیری است که تنهایک آبمیوه گیری ساده نیست و در کنار این قابلیت، مخلوط کن و آسیاب باکیفیتی را نیز در این دستگاه جای داده است.

آبمیوه گیری پاناسونیک MJ-DJ31 Juicer
آبمیوه گیری پاناسونیک MJ-DJ31 Juicer

جنس بدنه این دستگاه استیل و پلاستیک فشرده بسیار باکیفیت است و با توجه به سه منظوره بودن این دستگاه باید انتظار وزنی بالا و در حدود 7 کیلوگرم را داشته باشیم. مخزن آبمیوه گیری این دستگاه 1.5 لیتر گنجایش دارد و در کنار مخزن تفاله 2 کیلوگرمی تجربه خوبی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. پارچ مخلوط کن این آبمیوه گیری از جنس شیشه است و 1.5 لیتر گنجایش دارد. این آبمیوه گیری دارای تنظیمات سرعت است و به 2 سرعت کم و زیاد محدود می‌شود. توان مصرفی آبمیوه گیری پاناسونیک MJ-DJ31 Juicer برابر با 800 وات است که کاملا مناسب به نظر می‌رسد. هرچند که جنس تیغه این آبمیوه گیری استیل ضد زنگ است اما دندانه‌هایی برای این دستگاه در نظر گرفته شده تا قابلیت رنده کردن میوه را نیز داشته باشد.

 

پارس خزر Tiger Juicer از برترین مدل های آبمیوه گیری ایرانی است

برند دیگری که در دسته برندهای برتر آبمیوه گیری جای گرفته است برند ایرانی پارس خزر است. آبمیوه گیری پارس خزر مخصوصا مدل تایگر را می‌توان بهترین ابمیوه گیری ساخت ایران دانست. پارس خزر به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و باکیفیت‌ترین برندهای ایرانی تولید کننده لوازم خانگی موفق شده تا دستگاه آبمیوه گیری بسیار ارزان قیمت و باکیفیتی را روانه بازار ایران کند. آبمیوه گیری Tiger Juicer از جنس فلز و پلاستیک ساخته شده و از ابعاد کوچک و وزن نسبتا پایینی برخوردار است. مخزن آبمیوه گیری این دستگاه گنجایش 1 لیتری دارد و یکی از نقاط قوت دستگاه نیز مخزن 2 لیتری مخصوص تفاله‌اش به شمار می‌رود که شما را از دردسر خالی کردن متعدد این مخزن دور نگه می‌دارد.

آبمیوه گیری پارس خزر Tiger Juicer از برترین مدل های آبمیوه گیری
آبمیوه گیری پارس خزر Tiger Juicer

جنس تیغه این دستگاه نیز استیل ضد زنگ است و از کیفیت کاملا قابل قبولی برخوردار است. تنظیمات سرعت نیز برای این دستگاه در نظر گرفته شده تا مانند دستگاه‌های روز دنیا بتوانید با دو سرعت متفاوت به آبمیوه گیری بپردازید. توان مصرفی این دستگاه برابر با 700 وات است که با توجه به قیمت شگفت انگیزش کاملا راضی کننده به نظر می‌رسد. یکی از ویژگی‌های خاص این دستگاه مجهز بودن به دو سوییچ ایمنی است که باعث می‌شود دستگاه تنها در صورتی شروع به کار کند که درپوش بالایی سر جای خودش قرار گرفته باشد.

نظرات (1)

[…] را داشته باشید. این دستگاه‌ها در برندهای مختلفی (بهترین مد‌های آبمیوه گیری) در بازار موجود می‌باشند. بهتر است که قبل از خرید اولین […]