پرفروش ترین ماشین های ظرفشویی کدامند؟

پرفروش ترین ماشین های ظرفشویی کدامند؟

پرفروش ترین ماشین های ظرفشویی کدامند؟

در این مطب از گلدن8 می‌خواهیم پرفروش ترین ماشین های ظرفشویی را معرفی نماییم تا شما به هنگام خرید بهترین انتخاب را داشته باشید. پاسخ دهیم این روزها استفاده از انواع لوازم برقی مانند ماشین ظرفشویی رواج زیادی پیدا کرده است. شست و شوی ظروف همیشه کاری پر دردسر و سخت در کارهای خانه به حساب می‌آید، اما در چند سال اخیر با وجود ماشین ظرفشویی این کار دیگر نه سخت به حساب می‌آید و نه خستگی برای کسی باقی می‌گذارد. در بازار 2 نوع ماشین ظرفشویی مبلی و یا ایستاده و رومیزی وجود دارد. ماشین ظرفشویی رومیزی مناسب کسانی است که خانواده کوچکی دارند و یا خانواده‌‌هایی که زیاد آشپزی نمی‌‌کنند.

پرفروش ترین ماشین های ظرفشویی کدامند؟
پرفروش ترین ماشین های ظرفشویی کدامند؟

ماشین ظرفشویی‌ های بزرگ که معمولا ایستاده هستند، برای خانواده‌‌ها بزرگ‌ تر و یا کسانی که به آشپزی علاقه دارند مناسب است. بنابراین قبل از خرید باید ظرفیت ماشین ظرفشویی خود را انتخاب نمایید. ظرفیت ماشین ظرفشویی معمولا براساس تعداد مشخص می‌‌شود. کوچک ترین ماشین‌ های ظرفشویی 4 تا 6 نفره است و بیشترین ظرفیت در ماشین ظرفشویی‌ های خانگی 14 نفره می‌باشد. ماشین ظرفشویی‌ های ایستاده و بزرگ چند طبقه هستند و با استفاده از قابلیت تنظیم ارتفاع آن‌ها، قابلمه و ظروف بزرگ را به راحتی میتوان در آن‌ها جای داد. یک خانواده با جمعیت متوسط می‌‌تواند ماشین ظرفشویی بین 8 نفره تا 12 نفره انتخاب کند که در هر بار استفاده تعداد قابل توجهی ظرف در آن شسته شود و مجبور به استفاده از ماشین ظرفشویی بیش از یک بار در روز نشوند.

 

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-15303

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-15303 از نوع ظرفشویی های مبله است. این ماشین ظرفشویی برای خانواده‌های پرجمعیت یا افرادی که مهمانی خانوادگی می‌گیرند، گزینه مناسبی می‌باشد. ظرفیت این مدل 15 نفره است. یکی از ویژگی‌های این مدل مصرف بهینه انرژی است. این ماشین ظرفشویی نمودار مصرف انرژی ++A را دارا می‌باشد. ماشین ظرفشویی پاکشوما MDF-15303 دارای 3 سبد می‌باشد. این مدل صدای زیادی تولید نمی‌کند، میزان صدای آن 47 دسی‌بل اعلام شده است. برای بالاتر بردن ایمنی این ماشین، از فقل کودک استفاده شده است.

ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-15303
ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-15303

این مدل قابلیت شستشوی میوه و سبزی را برای خریداران فراهم کرده است. این قابلیت، علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، کیفیت کارتان را نیز افزایش می‌دهد. برای افرادی که ظروف گران و حساس دارند این ماشین حالتی طراحی کرده که مخصوص ظروف حساس می‌باشد. با انتخاب این حالت آسیبی به ظرف‌ها وارد نمی‌شود. این ماشین، 8 برنامه شستشو دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید ظروف را با کیفیت بالایی تمیز کنید. ماشین ظرفشویی پاکشوما مدل MDF-15303 به سیستم تاخیر در زمان شستشو تا 24 ساعت مجهز می‌باشد.

 

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462 یکی از پرفروش ترین ماشین های ظرفشویی

ماشین ظرفشویی مدل GDW-K462W یکی از پرفروش ترین ماشین های ظرفشویی که محصولی از شرکت جی پلاس است. شرکت جی پلاس این محصول را به شکل ساده و زیبایی طراحی کرده است. این ماشین ظرفشویی مبله برای خانواده‌های پرجمعیت و یا برای افرادی که مهمانی خانوادگی می‌گیرند، گزینه مناسبی است. استفاده از ماشین ظرف‌شویی علاوه بر اینکه به میزبان کمک می‌کند تا زمان بیشتری با میهمانان باشد یا پس از میهمانی زحمت شستن ظروف را نکشد، به مصرف انرژی و آب هم کمک بسیاری می‌کند. این محصول دارای سه سبد یا جایگاه قرارگیری ظروف است.

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462 یکی از پرفروش ترین ماشین های ظرفشویی
ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K462

ظرفیت این مدل 14 نفره است. یکی از ویژگی‌های این مدل مصرف بهینه انرژی است. این ماشین ظرفشویی نمودار مصرف انرژی ++A را کسب کرده است. شرکت جی‌پلاس برای بالاتر بردن ایمنی این ماشین، از قفل کودک استفاده کرده است. ماشین ظرفشویی مدل GDW-K462W دارای 5 برنامه شستشو است که با توجه به برنامه شستشوی سریع به یک ماشین لباسشویی ایده‌آل تبدیل شده است. این محصول نگرانی خریداران را جهت شستشوی تمیز ظروف چرب و بسیار کثیف با داشتن فناوری‌های Pre-Rinse و Intensive برطرف کرده است.

 

ماشین ظرفشویی دوو DWK-2560

شرکت دوو یکی از نام‌آشناترین برندهای جهان به حساب می‌آید. همین موضوع باعث شده است تا افراد زیادی هنگام تهیۀ لوازم خانگی خود از محصولات دوو استفاده کنند. در میان این کالاها، ماشین ظرفشویی دوو در مدل‌های مختلف به بازار عرضه می‌شود. با وجود مدل‌های مختلفی که ماشین ظرفشویی دوو دارد، مدل DWK-2560 یکی از پرطرفدارترین محصولات این شرکت به حساب می‌آید. ماشین ظرفشویی دوو DWK-2560 ظروف 15 نفر را می‌تواند بشوید. بنابراین برای خانواده‌های پرجمعیت یا آنهایی که مهمانی‌های متعدد برگزار می‌کنند، گزینه خیلی مناسبی می‌باشد. ماشین ظرفشویی DWK-2560 ردۀ انرژی ++A را دارد. ماشین ظرفشویی مدل DWK-2560 مانند مدل‌های دیگر از برنامه‌های متعددی برخوردار است. شما با توجه به نیاز خود می‌توانید از شستشوی سریع که در حدود 34 دقیقه زمان لازم دارد، می‌تواند برای شستشوی ظروفی زیاد کثیف نیستند مورد استفاده قرار بگیرد.

ماشین ظرفشویی دوو DWK-2560
ماشین ظرفشویی دوو DWK-2560

برنامه‌ شستشویی که در حدود یک ساعت به طول می‌انجامد کمک می‌کند ظروفی که زیاد کثیف نیستند با مصرف کمتر انرژی و آب نیاز شما را پاسخ دهند. علاوه بر برنامه‌های مذکور، برنامه پیش از شستشو (Pre-Rinse) و برنامه آبکشی به عنوان برنامه‌های کاربردی ماشین ظرفشویی DWK-2560 هستند. شما می‌توانید قبل از آغاز شستشوی ظروف با برنامۀ انتخابی، از برنامه pre-rinse استفاده کرده و مانع از بو گرفتن ظرف‌ها یا خشک شدن ظروف می‌شود. علاوه بر برنامه‌هایی به آنها اشاره کردیم، برنامه شستشوی ECO (اقتصادی) در ماشین‌های ظرفشویی از جمله ماشین ظرفشویی DWK-2560 وجود دارد.

این برنامه انتخاب مناسبی برای مصرف بهینه انرژی، زمان و هزینه‌ها می‌باشد. امکانات دیگری که در ماشین ظرفشویی DWK-2560 وجود دارد، قفل کودک، دو بازوی آبپاش و یک آبفشان سقفی، امکان جانمایی داخلی سبدهاست. امکان شستشوی میوه و سبزی نیز برای شما وجود دارد. در نتیجه نه تنها شستشوی ظروف، بلکه شستشوی انواع میوه و سبزی نیز برای شما آسان می‌شود.

 

ماشین ظرفشویی کندی مدل CDM 1513 یکی از پرفروش ترین ماشین های ظرفشویی

اگر بخواهیم لیستی از برندهای فعال و معتبر در زمینه لوازم خانگی که دارای آوازه ی خوبی هستند نام ببریم در بین آنها نام کندی دیده می‌شود. کندی با ارائه محصولاتی که توانسته به نیاز‌های خریداران پاسخگو باشد ماشین ظرفشویی کندی مدل CDM 1513 از جدیدترین محصولات عرضه شده ی این شرکت می‌باشد که مانند سایر محصولات این برند دارای کیفیت بالا و قابلیت‌های خوبی برای شستشو می‌باشد. ماشین ظرفشویی مدل CDM 1513 کندی از دسته ظرفشویی های مبله به شمار می‌رود که قابلیت شستشوی ظروف حداکثر 15 نفر را دارا می‌باشد.

ماشین ظرفشویی کندی مدل CDM 1513 یکی از پرفروش ترین ماشین های ظرفشویی
ماشین ظرفشویی کندی مدل CDM 1513

ماشین لباسشویی کندی به طور متوسط در هر بار شستشو 10 لیتر آب برای شستشو مصرف می‌شود. این ظرفشویی از دسته محصولات کم مصرف با دارا بودن رده ی مصرفی ++A می‌باشد. برای شستشوی میوه و سبزیجات نیز می‌توانید از این ظرفشویی استفاده کنید بدون اینکه زحمت شستشوی آنها را با دست بکشید. برخلاف بسیاری از دیگر ظرفشویی ها که برای استفاده از آنها نیاز به کامل شدن ظرفیت آنها می‌باشد در این ظرفشویی دیگر نیازی به به تاخیر انداختن شستشو نمی‌باشید و می‌توانید به خوبی و با مصرفی بهینه با حتی نیمی از ظرفیت اقدام به شستشو کنید. برای این ظرفشویی کندی 8 برنامه خاص برای شستشو نیز در نظر گرفته شده است که از جمله آنها شستشوی اقتصادی و شستشوی سریع می‌باشد.

 

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-J552

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-J552 با ظرفیتی مناسب برای شستن ظروف تا 15 نفر ازجمله دستگاه‌هایی است که مناسب خانواده‌های پرجمعیت است. استفاده از ماشین‌های ظرفشویی با ظرفیت بالا در مهمانی‌ها به کمک شما می‌آیند. صدای کم 44 دسی‌بلی این ماشین ظرفشویی هیچ مزاحمتی ایجاد نکرده و حتی در طول میهمانی‌ها هم بدون آلودگی صوتی کار خود را انجام می‌دهد. نیاز کم این دستگاه به آب برای شستشوی با کیفیت ظروف باعث شده تا انرژی و آب هدر نرود و کارآمدی دستگاه بالاتر رود و از نظر میزان نمودار مصرف انرژی در رده ++A قرار می‌گیرد.

ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-J552
ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-J552

این ظرفشویی مجهز به 8 برنامه شستشوی اصلی و 3 برنامه‌ی انتخابی اضافه شستشو است. برنامه‌های شستشوی متنوع ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-J552 برای تمیز کردن انواع ظروف کاربرد دارد. فضای داخلی این ماشین ظرفشویی از 3 سبد جداگانه برای ظروف و 1 سبد مجزا برای قاشق و چنگال تشکیل‌ شده است که به شما این امکان را می‌دهد تا ظروف خود را از هم تفکیک کرده و منظم در ماشین بچینید.

 

ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 یکی از پرفروش ترین ماشین های ظرفشویی

ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 دستگاهی بسیار کاربردی بوده که با طراحی و کیفیت بالای ساخت همراه شده است. این ماشین ظرفشویی رومیزی ظرفیتی دارد که می‌تواند بشقاب و لیوان استفاده شده توسط 6 نفر را در خود جای دهد و با کیفیت بالا بشوید. ابعاد دستگاه امکان استفاده آن روی میز یا کانتر کابینت را می‌دهد. ماشین‌ظرفشویی مدل WQP6 محصولی با کیفیت از برند معتبر الگانس است. است الگانس برندی معتبر است که کالاهای باکیفیتی را تولید و در سرتاسر جهان توزیع می‌کند. برند معتبر الگانس لوازم خود را به سراسر دنیا عرضه می‌کند و کیفیت بالای این محصولات موجب افزایش تقاضا شده است. این محصول برای استفاده یک خانواده 6 نفره کافی است. این مدل از کیفیت بالایی، مانند باقی محصولات الگانس برخوردار است. یکی از دغدغه‌های خریداران ماشین‌های ظرفشویی مبله پر کردن تمامی ظرفیت آن است.

ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 یکی از پرفروش ترین ماشین های ظرفشویی
ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6

با استفاده از این مدل دیگر این دغدغه را نخواهید داشت. استفاده از ماشین ظرف‌شویی در مهمانی‌ها کمک شایانی خواهد بود و به میزبان کمک می‌کند تا زمان بیشتری با میهمانان باشد و یا پس از میهمانی زحمت شستن ظروف را نکشد. این مدل دارای محفظه داخلی استیل است. ماشین‌های ظرف‌شویی در مصرف آب و برق نیز صرفه‌جویی می‌کنند. رده مصرف انرژی این محصول +A است. با استفاده از این محصول علاوه بر راحتی در شستشوی ظروف، آب کمی مصرف می‌شود. این ماشین ظرف‌شویی با بهره‌گیری از 6 برنامه‌شستشوی از پیش تعیین‌شده قطعا رضایت مصرف‌کننده را تامین می‌کند.

شما با توجه به میزان استفاده، سرعت مدنظر و تعداد ظروف یکی از این 6 حالت را انتخاب می‌کنید. این امکان به شما قدرت انتخاب بسیاری می‌دهد و شما با توجه به خواسته‌تان نحوه شستشو و کار ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 را مشخص می‌کنید. یکی از ویژگی‌های این مدل قابلیت اضافه کردن ظروف جا مانده است.

 

ماشین ظرفشویی سام مدل DW-180

ظرفشویی سام مدل DW۱۸۰ سفید از نوع ایستاده و با گنجایش ۱۴ نفره یک گزینه ایده‌آل و اقتصادی برای هر آشپزخانه‌ای‌ست. این ماشین ظرفشویی با داشتن برچسب انرژی ++A و قابلیت شست‌وشوی ظروف با فقط ۱۰ لیتر می‌تواند در اتلاف برق و آب بسیار صرفه‌جویی کرده و در مقایسه با شست‌وشوی دستی ظروف، هزینه‌های خانوار را کاهش دهد. ابعاد ماشین ظرفشویی DW۱۸۰ سام مطابق با استانداردهای جهانی این گروه از کالاها بوده و با ارتقاع ۸۴.۵ سانتی‌متر، عرض ۸۹.۵ سانتی‌متر و عمق ۶۰ سانتی‌متر در هر آشپزخانه و کابینتی که براساس اندازه‌های رایج ساخته شده باشد، قابل جایگذاری‌ست.

ماشین ظرفشویی سام مدل DW-180
ماشین ظرفشویی سام مدل DW-180

ظرفشویی DW۱۸۰W سام از هفت برنامه شست‌وشوی متفاوت برخوردار است و دو برنامه ویژه برای شستن ظروف بسیار کثیف دارد تا از پس شستن هر نوع ظرفی با هر میزان از آلودگی برآید. همچنین امکان به تاخیر انداختن شستشو تا ۲۴ ساعت از دیگر ویژگی‌های این دستگاه است.