بهترین مدل کیک پز برقی در بازار ایران کدام است؟

بهترین مدل کیک پز برقی در بازار ایران کدام است؟

بهترین مدل کیک پز برقی در بازار ایران کدام است؟

در این مقاله از گلدن8 قصد داریم بهترین مدل های کیک پز برقی را معرفی کنیم تا بهترین خرید را داشته باشید. اگر از پخت و خوردن کیک لذت می‌برید یا افراد خانواده شما از علاقه مندان به کیک های خانگی هستند، جای یک کیک پز برقی در خانه شما خالی می‌باشد، یک دستگاه کیک پز به شما کمک می‌کند که خیلی راحت کیک خانگی و البته انواع شیرینی را تهیه کنید. قطعا در آشپزخانه‌‌های امروزی یکی از وسایلی که رایج شده کیک پز است، چون خانم‌‌های خانه دار علاقه دارند با وسایل خود هر نوع کیکی را بپزند و از بیرون سفارش ندهند.

قطعا می‌‌دانید برای خانم‌‌ها آشپزی به فرم‌‌های مختلف، علاوه بر سرگرمی، وسیله‌‌ای برای نشان دادن ذوق و هنر آنان نیز هست. اما به این نکته نیز باید توجه داشت که برای هر کاری باید وسایل آن نیز آماده و مهیا باشند تا بتوان نتیجه‌‌ی مطلوب را کسب کرد.

بهترین مدل کیک پز برقی در بازار ایران کدام است؟
بهترین مدل کیک پز برقی در بازار ایران کدام است؟

دستگاه کیک پز که امروزه انواع چندکاره‌‌ی آن نیز موجود است نه تنها باعث می‌‌شود در وقت شما صرفه جویی گردد بلکه نتیجه‌‌‌ نهایی نیز کیفیت بسیار بالایی خواهد داشت. پختن کیک می‌تواند کار دشواری باشد. ممکن است کیکی که در فر می‌گذارید مغر پخت نشود. در عین حال نمی‌توانید درب فر را تا مدت زمان مشخصی باز کنید، زیرا پف کیک می‌خوابد و خمیر می‌شود. یکی دیگر از مشکلات پخت کیک در فر، گنبدی شدن و ترک برداشتن آن است. علت این امر می‌تواند گرمای بیش از حد فر باشد. پیدا کردن دمای مناسب فر برای پختن کیک کار دشواری است و چند باری باید کیک خراب شود تا دمای مناسب و حقیقی را به دست آورید. در این مقاله بهترین مدل های کیک پز برقی را در بازار ایران خواهیم گفت با ما همراه باشید.

 

کیک پز کنوود مدل C3in1

کیک پز کنوود مدل C3in1 وسیله ای سه منظوره برای تهیه کیک و پیتزا و مرغ در منزل می‌باشد. قابلمه این کیک پز دارای روکش نچسب باکیفیت و مرغوبی می‌باشد که استفاده و شستشوی آن را آسان کرده است. برای استفاده از این دستگاه به عنوان کیک پز می‌توانید قطعه استوانه ای را درون قابلمه قرار داده و سپس خمیر کیک را درون آن بریزید.

کیک پز کنوود مدل C3in1
کیک پز کنوود مدل C3in1

همچنین به دلیل داشتن پنجره شیشه ای روی درب دستگاه می‌توانید بدون باز کردن درب فرآیند آماده سازی پخت و پز را زیر نظر داشته باشید. برخی از ویژگی‌های این محصول عبارت‌اند از: دستگیره عایق، کابل جدا شونده، روکش نچسب، استوانه آلومینیومی جهت استفاده در وسط کیک، دارای پنجره شیشه ای روی درب جهت مشاهده فرآیند پخت بدون باز کردن درب، قابلیت استفاده از قابلمه بصورت جداگانه روی اجاق گاز، مناسب برای پخت کیک، پیتزا و غیره، شستشوی راحت و آسان، طراحی شیک و زیبا و …

 

بهترین کیک پز و پیتزا پز برقی لاوان مدل shelh

دستگاه کیک پز لاوان مدل shelh یکی از بهترین مدل ها در بازار می‌باشد. برای پختن انواع شیرینی، پختن انواع کیک، سرخ کردن مرغ و جوجه، پخت پیتزا، می‌توانید از دستگاه کیک پز لاوین استفاده نمایید. کیک پز برقی لاوین ساخت کشور ایران است و این محصول از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد. جنس قابلمه این کیک پز از آلومینیوم تولید شده است. جنس درونی ظرف کیک پز نیز از تفلون نچسب بوده و حالت زنبوری دارد که کیفیت تفلون را در این محصول بسیار بالا برده است و به راحتی می‌توانید انواع کیک و شیرینی را در این کیک پز تهیه نمایید.

بهترین کیک پز و پیتزا پز برقی لاوان مدل shelh
بهترین کیک پز و پیتزا پز برقی لاوان مدل shelh

ظرف کیک پز را براحتی می‌توانید شستشو دهید، ولی به خاطر داشته باشید فقط از اسفنج و آب گرم و مایع ظرفشویی استفاده کنید و از سیم و یا اسکاچ و پودرهای زبر استفاده نکنید. در هنگام جدا کردن کیک نیز سعی نمایید از قاشق چوبی و یا کفگیر مخصوص ظروف تفلون استفاده کنید.

 

کیک پز ملینا خزر مدل mk

کیک پز ملینا خزر مدل mk دستگاهی سه منظوره برای تهیه کیک، پیتزا و مرغ در منزل است. قابلمه این کیک پز دارای روکش نچسب باکیفیت و مرغوبی است که استفاده و شستشوی آن را آسان نموده است. در زمان استفاده برای پختن غذا، شیرینی و یا سرخ کردن، دستگاه همیشه روی سه پایه قرار داشته باشد. قابلمه را باید قبل از استفاده کاملا با آب گرم شست. کارهایی که می‌توان با این دستگاه برقی انجام داد شامل: پختن همه نوع شیرینی، پختن انواع کیک، سرخ کردن مرف و جوجه، سرخ کردن گوشت، سرخ کردن و پختن ماهی و دم کردن سبزیجات با بخار خودشان، بدون آن که ویتامین آن‌ها از بین برود. مرغ، جوجه، گوشت ماهی و جوجه بریان دستگاه را 20 دقیقه قبل از شروع به سرخ کردن یا بریان نمودن گرم کنید.

کیک‌پز ملینا خزر مدل mk
کیک پز ملینا خزر مدل mk

برخی از ویژگی‌های این دستگاه شامل: مناسب برای پخت کیک، پیتزا و غیره، پوشش مقاوم در برابر انواع مواد خورنده شیمیایی به ویژه شوینده‌ها، طراحی بدنه و کف از آلیاژ مخصوص جهت انتقال یکنواخت حرارت، دارای کابل جدا شونده، دارای روکش نچسب گرانیت، دارای استوانه آلومینیومی جهت استفاده در وسط کیک، دارای پنجره شیشه ای روی درب جهت مشاهده فرآیند پخت بدون باز کردن درب، قابلیت استفاده از قابلمه بصورت جداگانه روی اجاق گاز، شستشوی راحت و آسان و … است.

 

بهترین کیک پز برقی مهیا مهر مدل 1148

کیک پز مهیا مهر مدل 1148 دستگاهی سه منظوره برای تهیه کیک و پیتزا و جوجه در منزل می‌باشد. قابلمه این کیک پز دارای روکش نچسب باکیفیت و مرغوبی بوده که استفاده و شستشوی آن را آسان نموده است. به دلیل داشتن پنجره شیشه ای روی درب می‌توانید بدون باز کردن درب فرآیند آماده سازی پخت و پز را زیر نظر داشته باشید.

بهترین کیک پز برقی مهیا مهر مدل 1148
بهترین کیک پز برقی مهیا مهر مدل 1148

برخی از ویژگی‌های این دستگاه شامل: دستگیره عایق دارای کابل جدا شونده، دارای روکش نچسب گرانیت، دارای استوانه آلومینیومی جهت استفاده در وسط کیک، دارای پنجره شیشه‌ای روی درب جهت مشاهده فرآیند پخت بدون باز کردن درب، قابلیت استفاده از قابلمه بصورت جداگانه روی اجاق گاز، مناسب برای پخت کیک، پیتزا و غیره، شستشوی راحت و آسان طراحی شیک و زیبا باکیفیت می‌باشد.

 

کیک پز برقی مرسانا مدل Montakhab

کیک پز و پیتزا پز برقی مرسانا یک محصول با کیفیت ایرانی است که برای پخت انواع کیک، پیتزا، سرخ کردن ماهی، جوجه و بخار پز کردن انواع سبزیجات می‌توانید از آن استفاده نمایید. کیک پز و پیتزا پز برقی مرسانا از نوعی آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است که باعث می‌شود، حرارت به صورت یکنواخت در کل ظرف پخش شود. داخل ظرف دارای روکش نچسب می‌باشد تا بدون چسبیدن مواد به داخل آن، آشپزی نمایید. لایه روکش بیرونی ظرف هم از نوعی رنگ نسوز بسیار با کیفیت است که در برابر شوینده‌ها و مواد شیمیایی از مقاومت بالایی برخوردار است.

کیک‌پز برقی مرسانا مدل‌ Montakhab
کیک پز برقی مرسانا مدل Montakhab

قطر ظرف 28 سانتی متر و گودی ظرف 8 سانتی متر می‌باشد. یک عدد قالب مخروطی شکل هم به همراه کالا وجود دارد تا در هنگام پخت کیک در وسط ظرف قرار دهید. این محصول دارای دسته باکالیت نسوز و درب دارای پنجره شیشه ای برای دیدن محتویات داخل ظرف بوده و پخت سریع و آسان و شستشوی راحت از دیگر مشخصات این محصول می‌باشد. کیک پز برقی مرسانا به صورتی طراحی شده است که قابلیت قرار گرفتن بر روی اجاق گاز را دارد و شما می‌توانید برای تسریع در فرایند پخت، آنرا بر روی شعله ملایم اجاق گاز هم قرار دهید و یا از ظرف آن برای آشپزی و پخت و پز دیگر غذاها استفاده نمایید.