بهترین مدل یخچال ساید اسنوا کدام است؟

بهترین مدل یخچال ساید اسنوا کدام است؟

بهترین مدل یخچال ساید اسنوا کدام است؟

به طور کلی محصولات برند اسنوا از کیفیت خوبی برخوردار هستند. برند اسنوا مخفف کلمه ارکان ساختار نوین ایرانیان می‌باشد. این برند ایرانی فعالیت خود را در سال ۱۳۸۴ آغاز کرد. این برند مطرح ایرانی با بهره گیری از بهترین مهندسان ایرانی توانست روز به روز پیشرفت‌های مهمی در زمینه تولید لوازم خانگی به خصوص ساخت بهترین یخچال های ساید بای ساید اسنوا داشته باشد. در این مقاله بهترین مدل های یخچال ساید بای ساید اسنوا را معرفی خواهیم کرد با ما همراه باشید.

 همچنین می‌توانید پرفروش ترین مدل سرخ کن برقی  را در اینجا مشاهده نمایید.

 

ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-3320SS

یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-3320SS یکی از محبوب‌ترین و در عین‌حال زیباترین یخچال فریزرهای شرکت اسنوا است. به این مدل گالری نیز می‌گویند و دارای در سوم می‌باشد. طراحی استاندارد این یخچال ها کاملا منطبق با کابینت‌های مدرن آشپزخانه صورت گرفته است و حمل آن آسان می‌باشد. این یخچال دارای کمپرسور Inverter Digital است که با استفاده از موتور اینورتر می‌توان جریان متناوب با فرکانس دلخواه به موتور رساند و موتور را با سرعت دلخواه کنترل کرد.

ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-3320SS
ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-3320SS

اینورتر به‌ صورت کاملا خودکار جریان برق را در حین راه اندازی به مقدار لازم افزایش و در حین کار به مقدار لازم کاهش می‌دهد، بنابراین به‌ طور کلی هزینه برق مصرفی، کاهش چشم گیری خواهد داشت. به علاوه این روش راه اندازی نرم موتور بدون هیچ گونه ضربه به قسمت‌های مکانیکی مثل کوپلینگ‌ها، گیربکس‌ها، تسمه‌ها و زنجیرها اتفاق می‌افتد و در نتیجه طول عمر مفید موتور و سایر قسمت‌های مکانیکی افزایش می‌یابد.

 

ساید بای ساید مدل SN8-2261GW از بهترین یخچال های ساید اسنوا

ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2261GW دارای طراحی مدرن، زیبا و مجهز به امکانات پیشرفته شده است. این یخچال با ظرفیت 27 فوت با ارتفاع 1816 و عرض 916 و عمق 720 میلی متر ساخته شده و به دلیل ابعاد استاندارد این ساید بای ساید اسنوا به راحتی قابلیت قرارگیری داخل کابینت‌های امروزی را دارد. یخچال فریزر اسنوا مدل SN8-2261GW با بهره گیری از کمپرسورهای دیجیتال اینورتر در رده مصرف انرژی +A قرار گرفته است. ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2261GW مجهز به کمپرسور پربازده اینورتر دیجیتال شده است. این یخچال فریزر با استفاده از شش حسگر کنترل و تشخیص دما با سامانه سرمایش هوشمند دمای یکنواخت و پایداری را داخل یخچال فراهم می‌نماید تا مواد غذایی در دمای مطلوب، تازه و سالم حفظ شوند.

ساید بای ساید مدل SN8-2261GW از بهترین یخچال های ساید اسنوا
ساید بای ساید مدل SN8-2261GW از بهترین یخچال های ساید اسنوا

همچنین مجهز به سیستم گردش هوای سه بعدی می‌باشد، این سیستم امکان گردش یکنواخت هوا را در یخچال فریزر می‌دهد و هوای سرد را به تمامی طبقات و از جهت‌های مختلف می‌رساند. این سیستم موجب افزایش ماندگاری مواد غذایی به مدت طولانی تری می‌گردد. صفحه نمایش این محصول با قابلیت نمایش گرافیکی عملکردهای محصول امکان انتخاب تنظیمات دلخواه کاربران را به سهولت ایجاد می‌کند. یخچال فریزر اسنوا مدل SN8-2261GW مجهز به آبسردکن و یخساز اتوماتیک متصل به آب شهری است.

 

ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2261S

یکی از مدل‌ها ساید بای ساید اسنوا S8-2261S است که تقریبا تمامی سلیقه‌ها را پوشش می‌دهد. ساید بای ساید های سری هارمونی یکی از جدیدترین یخچال فریزرهای این شرکت هستند. محصولات این سری دارای امکانات و قابلیت‌های زیادی می‌باشند. کمپرسور Inverter Digital در ساید بای ساید اسنوا S8-2261S با موتور اینورتر می‌توان جریان متناوب با فرکانس دلخواه به موتور رساند و موتور را با سرعت دلخواه کنترل کرد. اینورتر به‌ صورت کاملا خودکار جریان برق را در حین راه اندازی به مقدار لازم افزایش می‌دهد و همچنین در حین کار به مقدار لازم نیز کاهش می‌دهد، بنابراین به‌ طور کلی هزینه برق مصرفی، کاهش زیادی خواهد داشت.

سایدبای‌سایدهای اسنوا مدل S8-2261S
ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2261S

همچنین این روش راه اندازی نرم موتور بدون هیچ گونه ضربه به قسمت‌های مکانیکی مثل کوپلینگ‌ها، گیربکس‌ها، تسمه‌ها و زنجیرها اتفاق می‌افتد و در نتیجه طول عمر مفید موتور و سایر قسمت‌های مکانیکی افزایش می‌یابد. سیستم سرمایش هوشمند این سیستم در ساید اسنوا دارای حسگرهای شش گانه هوشمند تشخیص دما میباشد، و به صورت کاملا اتوماتیک سرمایش پایدار و یکنواختی را برای یخچال ایجاد میکند. مانیتور هوشمندانه سرمایش یخچال از نوسانات دمایی کاسته و باعث میشود مواد غذایی در دمایی یکنواخت تازگی و مطلوبیت خود را حفظ نمایند.

 

ساید بای ساید مدل SN8-3350GW از بهترین یخچال های ساید اسنوا

یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-3350GW با گنجایش 35 فوت در بزرگترین دسته بندی ساید بای ساید های موجود در بازار قرار دارد. سری گالری از محصولات اسنوا با قابلیت‌های فراوان همچون سامانه سرمایش هوشمند، کمپرسور دیجیتال اینورتر، محفظه ی تازه نگه دارنده ی حرفه ای گوشت و حسگرهای اختصاصی جهت تنظیم دما و رطوبت محیط، امکان استفاده بهینه از این ساید را در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد. اسنوا با هدف امکان دسترسی آسان برای کاربران، به جای استفاده از سامانه ی بار خانگی، طراحی نوینی را برای درب سوم محصولات اسنوا سری گالری به کاربرده است. این درب سوم با سیستم Platinume Zone استفاده راحت تر از مواد غذایی پرمصرف را در شرایط بهینه ی مصرف انرژی و حفظ سرمایش داخلی یخچال برای همه اعضا خانواده مهیا کرده است.

ساید بای ساید مدل SN8-3350GW از بهترین یخچال های ساید اسنوا
ساید بای ساید مدل SN8-3350GW از بهترین یخچال های ساید اسنوا

همچنین یخ ساز و آب سرد کن اتوماتیک از دیگر قابلیت‌های این ساید بای ساید محسوب می‌شود. این آب سرد کن دارای یک صفحه نمایش ال ای دی بزرگ و زیبا می‌باشد. کمپرسور دیجتال اینورتر عملکرد بهینه و قابلیت کارکرد در پنج سطح، کارایی بسیار بالاتری نسبت به کمپرسورهای معمولی دارد که سبب کاهش مصرف انرژی به میزان چشمگیر 23 درصد و در نتیجه کاهش هزینه برق و کاهش آلودگی صوتی می‌شود. شش حسگر هوشمند تشخیص دما با سیستم Smart Cooling سرمایش یکنواخت و پایداری را داخل یخچال فراهم می‌نماید تا مواد غذایی در دمای مطلوب، تازه و سالم حفظ شوند. سیستم سرمایش Metal Cooling با بازتابش دوباره سرما به داخل یخچال سبب حفظ تازگی بیشتر مواد غذایی و خنک نمودن بیشتر بطری‌های محفظه دسترسی سریع شده و علاوه بر آن سبب کاهش قابل توجه مصرف انرژی می‌شود.

 

ساید بای ساید مدل SN8-3320GW اسنوا

یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-3320 از زیباترین محصولات برند ایرانی SNOWA است. طراحی زیبا به همراه رنگ زیباتر این مدل را از سایر محصولات این شرکت جدا کرده است. در طراحی این یخچال ساید از سه درب استفاده شده است. درب یخچال را که باز می‌کنید، درب دومی پیش روی شماست که به صورت شیشه ای طراحی شده تا به فضای داخلی کابین دید داشته باشید. این مدل با نام گالری نیز مشهور است. ابعاد و اندازه و ظرفیت دستگاه زیاد است و عملا شما فضا کم نخواهید آورد. سیستم روشنایی داخلی این محصول چشم را خیره می‌کند و در تاریکی شب فضایی کاملا نورانی را در اختیار شما می‌گذارد.

سایدبای‌سایدهای اسنوا مدل SN8-3320GW
ساید بای ساید مدل SN8-3320GW اسنوا

ساید اسنوا مدل ۳۳۲۰ دارای قدی به بلندای ۱۸۱.۶ سانتی‌متر و عرض ۹۱.۶ سانت است. ظرفیت محصول ۳۲ فوت است و اگر بخواهی به لیتر بیان کنیم گنجایش کلی آن ۶۴۸ لیتر که برای یخچال ۴۴۰ و برای فریزر ۲۴۴ لیتر فضا در اختیار شما می‌گذارد. محصول در دو رنگ سفید متالیک و استیل تولید شده است که بسته به سلیقه افراد انتخاب می‌شود تا با سایر لوازم خانگی شما هماهنگ شود. وجود صفحه نمایش روی درب فریزر علاوه بر زیبایی، تنظیمات داخلی دستگاه را در اختیار شما می‌گذارد. صفحه نمایش از نوع لمسی بوده و کاربری بسیار راحتی دارد.

نظرات (1)

یخچال ساید جی پلاس بهتره یا اسنوا؟